APIAGRA Pardubice s.r.o. - pronájem lešení, doprava, pronájem kontejnerů, likvidace odpadu, pronájem stavebního výtahu

Půjčovna lešení PLETTAC SL 70, MJ UNI 70

 

Našimi zákazníky jsou jak velké i malé renomované stavební firmy, tak i fyzické osoby které si nás váží hlavně za odbornou, stručnou, rychlou a celkovou obsluhu. Počínaje prvními dotazy a prvním projektem, precizní nabídkou a finální montáži konče. Velké procento těchto klientů si opětovně pronajímá zmíněné lešení právě u nás. Je to pro nás velké ocenění a taktéž velmi důležité, jelikož naše strategie se zakládá na dlouhodobých a úspěšných vztazích s našimi zákazníky.

Taktéž umíme ocenit věrnost. Slevou počínaje a bonusy konče. Naše služby vyzkoušela již spousta klientů, a proto jsme si jisti, že naše nabídka bude atraktivní i pro Vás. 

 

Nabízíme:

 • pronájem lešení
 • montáž lešení
 • demontáž lešení
 • pronájem stavebních vrátků
 • pronájem pojízdného lešení ALBERT a BOSS.

Certifikáty

 Certifikát CZ   Certifikát ENG

 

 • prodej spotřebního materiálu
  • lešenářské kotvy
  • lešenářské hmoždinky
  • zakrývací sítě
 

 

  Apiagra - lešení PlettacApiagra - lešení Plettac Apiagra - lešení Plettac Apiagra - lešení Plettac Apiagra - lešení Plettac Apiagra - lešení Plettac 

Informace o lešení:

Dílcové rámové lešení. Šířka lešení je 0,74 m a délky polí lešení jsou: 1,1: 1.5: 2,0, 2,5: 3,0 m. Výška patra lešení je 2,0 m. Pro zakládání lešení je možné použít základové rámy o výškách 0,5: 1,0 m.

Lešení vyhovuje požadavkům pro pracovní, záchytná a ochraná lešení podle následujících norem:

 • ČSN 73 8101 Lešení společná ustanovení
 • ČSN 73 8111 (HD 1000) Pracovní a ochranná systémová lešení, materiály, součásti, rozměry, zatížení a bezpečnostní požadavky.

Všechny ocelové díly lešení jsou žárově zinkovány. Dřevěné díly jsou impregnovány a odolné proti povětrnostním vlivům. Pro výstup na lešení jsou k dispozici podlahové dílce s uzavíratelnými průlezy - rámy z hliníku s výplní vodovzdornou překližkou. Svislé rámy jsou konstrukce uzavřené.

Jak se počítá plocha lešení?

Zásadní věcí, kterou je třeba si před pronájmem lešení uvědomit jsou dva zcela zásadní rozdíly pojmů jako je pracovní plocha lešení versus zakrytá plocha lešení . Velmi často se setkáváme se skutečností,  že nájemci nerozlišují plochu lešení určenou k pronájmu s plochou zakrytou. 

Co je to zakrytá plocha a co plocha pracovní: 

Zakrytá plocha lešení je skutečná plocha lešení, (taková kterou si fyzicky najímáte), tzn. od úrovně terénu až po horní okraj posledního zábradlí.

Pracovní plocha lešení je taková plocha, kterou pracovník stojící v posledním patře lešení může obsloužit – může na ní pracovat. Prakticky to znamená plochu lešení plus 1,4 m nad úroveň poslední podlážky. Tato plocha lešení v m2  je klientovi fakturována.  

 


Vytisknout tuto stránku